Sezona 2017 - 2018

Radošovice - Katovice B 1:1 (0:0)

31.3.2018

Úvodní půle přinesla několik šancí na obou stranách, ale skóre se neměnilo. Po změně stran se ujali vedení z přísně nařízené penalty hosté, jenže my jsme zbraně nesložili, čehož si cením. Vyrovnat se nám podařilo po krásné akci. Vzhledem k průběhu a výkonu obou mužstev je remíza spravedlivá. Pudil Jan

Branky: 61. Blaho

Vlček - Vodvářka, Dvorovčík, Lackner, Niebauer, Blaho, Peleška, Jarolím (58. Janda), Kovka, Miklas, Lagron.

Turnaj Malenice 29.7.

1. Čkyně    2. Malenice    3. Radošovice    4. Zdíkov

Na kvalitním malenickém turnaji jsme odehráli 3 zápasy.  V prvním jsme domácím dlouho vzdorovali a protože jsme své šance neproměnili, tak domácí trestali a vyhráli 3-0. Proti Čkyni nebylo pochyb o vítězi již od začátku a prohra 4-0 byla ještě milosrdná. Ve třetím jsme proti nováčkovi I.B třídy Prachaticka začali výborně a po brankách Housky, Berana a Šmída vedli již 3-0. Hosté sice snížili na 3-2, ale vyrovnat už nedokázali. Povedený turnaj, škoda jen malé účasti našich hráčů.

Klarner, Říha, Kouba, Jeneš, Lagron, Blaho, Houska, Peleška, Beran, Šmíd, Šašek, Kovka

TJ Radošovice - HC Strakonice 3 - 4 (2 - 0)

Při tradičním utkání s hokejisty Strakonic , na závěr jejich předprázdninové přípravy, se hrál hodně bojovný fotbal. Na hokejistech byla vidět touha vyhrát a hráli proto poměrně tvrdě. V prvním poločase spoustu šancí nedali a my proměnili šanci Peleškou po Lagronově přihrávce a Beranem penaltu a vedli 2-0.

Ve druhé půlce jsme to pojali již jako trénink , než zápas a hokejky trestali naši laxnost. Dostali se do vedení 3-2, my jsme ještě vyrovnali Novotným na 3 -3 , ale na trefu těsně před koncem jsme již zareagovat nedokázali. Takže se hokejistům na pečené prasátko a pivo dobře odjíždělo.

Vlček - Vopalecký, Kalous, Dvorovčík, Šmíd - Novotný, Blaho, Lagron, Peleška - Beran, Brabec. Střídal Říha

Radošovice - Blatná B 1 - 1 ( 1 - 0 )

Podzim pro nás skončil asi spravedlivou remízou. První poločas jsme odehráli velice solidně a dostali se zaslouženě do vedení po přesné střele Lagrona. Pár dalších solidních šancí jsme však již do gólu nedotáhli. Hosté druhý poločas zrychlili hru , vyrovnali a byli lepší. Bod brali asi nakonec všichni.

Vlček - Janda, Vodvářka, Dvoročík, Vachuda - Niebauer (46. Kovka ), Říha, Lagron, Houska ( 46.Červenka) - Peleška , Beran ( 75. Šmíd)

Střelské Hoštice - Radošovice 1 - 3 ( 1 - 1 )

Kvalitní prešovský beton + marná snaha domácích a překvapení je na světě. Domácí nenašli za celý zápas recept na naši kvalitní obrannou fázi a navíc si nedokázali poradit se silným větrem. Nám se zadařilo a naše hra na brejky slavila úspěch. Domácí hráli v závěru vabank a naše vítězství mohlo být ještě výraznější. Branky Lagron 2 a Miklas

Vlček - Blaho, Vodvářka, Dvorovčík, Vachuda - Kovka, Miklas, Kalous, Říha ( 75. Janda) - Peleška, Lagron

Lom - Radošovice 4 - 2 ( 4 - 1 )

Po slibných prvních 10 minutách a vedení  1 - 0 přišel šok. Domácím jsme doslova darovali během 15 minut 4 góly a v tu chvíli to vypadalo na další venkovní debakl. Naštěstí jsme se dokázali vyšponovat a dalším gólům zabránili. Do druhé půlky jsme nastoupili více ofenzivně naladěni, ale branku jsme vstřelili jen jednu. Závěr jsme otevřeli hru úplně a domácí chodili sami do brejků, ale žádný neproměnili. Branky dali Říha a Blaho.

Vlček - Vachuda, Vodvářka, Blaho - Dvorovčík ( 65. Beran), Kalous - Niebauer ( 72. Šmíd) , Peleška, Kovka ( 46. Janda) - Kouba, Říha ( 46. Červenka )

Radošovice - Bavorov 1 - 7 ( 0 - 1 )

První poločas byl vyrovnaný a hosté dali gól jen z penalty.  Druhá půlka byla jak z hororu. Bavorovským spadlo do brány vše do čeho kopli. My jsme se se však předháněli v zahazování tutovek. V tom vynikal zejména Beran , který by ze svých šancí dokázal zápas vyrovnat a navrch nedal penaltu. Naši branku dal Kouba. Byla to jeho první v radošovickém dresu. Očekáváme zápisné...:-)

Vlček - Janda, Vodvářka, Dvorovčík , Vachuda - Kovka (56. Beran), Kalous ( 70. Kříž), Miklas, Blaho - Kouba, Peleška ( 70. Červenka )

Radošovice - Dražejov 1 - 1 ( 0 - 0 )

Derby přineslo bojovný fotbal a vyrovnaný zápas. Do vedení jsme se dostali Niebauerem a hosté vyrovnali po hodně diskutabilní penaltě. Škoda. Opět doma ztracené body.

Vlček - Niebauer , Vodářka, Dvorovčík, Vachuda ( 60.Janda) - Kouba, Říha, Miklas, Blaho - Peleška(80. Červenka), Lagron

Radošovice - Poříčí 1 - 2  (  1 - 1 )

Škoda. Byl to remízový zápas. Ani přes závěrečný drtvivý tlak jsme už podruhé v zápase vyrovnat nedokázali. Branku vstřelil po skrumáži ve vápně Niebauer.

Vlček - Janda, Vodvářka, Říha, Blaho - Niebauer, Kalous, Miklas ( 85. Šmíd), Kovka ( 65.Kříž) - Lagron, Peleška

Malenice - Radošovice 4 - 1 ( 2 - 0 )

Po velkých problémech dát dohromady 11 lidí včas na začátek zápasu se hrál poměrně divoký zápas. Domácí byli lepší a mohli vyhrát klidně 8- 1. Ale kdyby jsme proměnili naše obrovské šance, tak to také klidně mohlo být 4 - 4 .

Vlček - Janda, Vodvářka, Dvorovčík , Šmíd (46. Blaho ) - Kovka, Kalous ( 85. Klarner ) , Lagron , Houska ( 70. Miklas ) - Beran, Peleška

Radošovice - Štěkeň 1 - 0 ( 0 - 0 )

Šancí bylo na obou stranách dost a dost. Utkání nakonec rozhodl ,po přesném centru Pelešky, sobotní oslavenec Martin Lagron. V brance čaroval vyníkající David Vlček.

Vlček - Janda, Vodvářka, Dvorovčík, Vachuda - Kovka ( 66. Miklas), Kalous ( 90. Jeneš ), Lagron (70. Červenka), Niebauer - Kouba , Peleška (75. Kříž)

CIVA - Radošovice 2 - 2 ( 2 - 1 )

5 trefených tyčí, několik dalších šancí a hlavně velice slušný výkon. Bod je minimálně naprosto zasloužený. Při trošce štěstí jsme si mohli z Přešťovic odvézt všechny 3. Vzestup naší hry musíme potvrdit i v dalších zápasech, protože odhlášením Vodňan B z přeboru jsme přišli o 3 body získané ze vzájemného zápasu.

Vlček - Janda (65.Kříž ), Vodvářka, Blaho ( 70. Jeneš ) , Vachuda , Dvorovčík - Niebauer , Lagron ( 80. Beran) , Kovka - Peleška , Kouba

Radošovice - Vodňany B 6 - 2 ( 5 - 1 )

S novým trenérem, novým rozestavením a novou hrou se nám podařilo proti oslabenému soupeři konečně vstřelit nějaké branky a získat první výhru v sezoně. Zápas rozhodly 2 rychlé branky a poté jsme si mohli vyzkoušet v praxi novinky v naší hře. Občas to sice drhlo, ale celkově spokojenost.

Branky : Peleška 2 , Lagron 2 , Kovka, Říha

Vlček - Janda , Vodvářka , Blaho - Kovka , Dvorovčík, Miklas, Kalous, Peleška - Červenka ( 55. Šmíd ) , Lagron ( 65. Beran )

Katovice B - Radošovice 7 - 0 ( 2 - 0 )

Jednoznačná záležitost pro domácí. První střelu na branku jsme vyslali až v 75. minutě. V tomhle zápase nebylo co řešit. Po našem tristním a ve druhém poločase i odevzdaném výkonu zasloužená výhra katovických a pro nás ještě možná milosrdný výsledek.

Vlček - Janda , Vodvářka, Kalous (65. Jeneš), Peleška - Kovka, Miklas , Beran (27. Kříž - 75. Šmíd), Blaho - Lagron, Červenka ( 46. Houska)

Doubravice - Radošovice 5 - 0 ( 1 - 0 )

První zápas nové sezony skončil nepříliš lichotivým výsledkem. První poločas jsme byli domácím více než vyrovnaný soupeřem i přesto, že domácí vedli po hlavičkované v našem vápně. Hráli jsme dobře dopředu a ve 30. minutě jsme po faulu domácího brankáře na Kalouse měli kopat penaltu.

Začátek druhé půky se nesl v podobném duchu a v 61. minutě mohl ve velké šanci srovnat Peleška. Místo toho jsme začali kupit chyby za které nás domácí trestali. Ještě za stavu 2-0 jsme měli kopat další penaltu za ruku domácích ve vápně ( ke které se stoper i přiznal, ale rozhodčí nereagoval ), ale závěr zápasu jsme nezvládli a nabídli domácím další šance ke zvýšení náskoku. Škoda...

Vlček - Kouba, Dvorovčík, Jeneš, Vodvářka - Kovka( 60. Beran), Říha, Kalous, Blaho - Peleška (70.Šmíd), Miklas (70.Červenka)