12 Lom 26 7 5 14 37:47 26
13 Radošovice 26 5 5 16 29:90 20
14 Čestice 26 3 2 21 32:106 11

Radošovice - CIVA Rovná 1 - 4 ( 0 - 0 )

Po prvním vyrovnaném poločase hosté vstřelili 4 rychlé branky a my jsme jen snížili Beranem.Celkem zbytečná prohra.

Vlček - Janda, Dvorovčík , Říha, Vodvářka - Blaho , Lagron, Kalous, Peleška - Šmíd ( 46 . Donnelly) , Brabec ( 60. Beran)

Vodňany B - Radošovice 0 - 0

V poslepované sestavě a od 37. minutě o 10 hráčích....skvělý výsledek a překvapivý bod

Vlček - Koštíř , Vodvářka, Kalous, Šmíd - Blaho, Lagron, Peleška, Niebauer - Klarner , Donnelly

Radošovice - Cehnice 1 - 1 ( 1 - 0 )

Proti jistému vítězi OP jsme se doma pořádně vytáhli. Vedli jsme po brance Lagrona a hostům se podařilo jen srovnat. A protože jsme naše další velké šance nedokázali proměnit, tak skončil zápas zaslouženou remízou.

Vlček - Janda, Dvorovčík, Říha, Vodvářka - Blaho, Kalous, Miklas, Peleška ( 87. Šašek ) - Beran ( 70. Brabec ) , Lagron ( 85. Šmíd)

Malenice - Radošovice 9 - 0 ( 6 - 0 )

Tak jsme chtěli jaro dohrát v pohodě, ale tady té pohody bylo až moc. Ale nutno říct, že Malenice byli asi nejlepší celek s jakým jsme letos hráli. Přejeli nás ve všech směrech. Je až s podivem, že jsme je na podzim dokázali doma porazit.

Klarner - Kalous, Vodvářka, Dvorovčík, Peleška - Blaho, Miklas, Říha, Houska ( 46.Šašek) - Lagron (88. Janda), Beran (46. Šmíd)

Radošovice - Lom 4 - 1 ( 3 - 0 )

Po delším čase jsme se dokázali pořádně sejít a na hřišti to bylo znát. Dostali jsme se rychle do vedení Beranem, který vystihl špatnou rozehrávku hostujícího brankáře a skóroval do prázdné branky. Po akci Pelešky poté zvýšil Lagron na 2-0.  Ještě do poločasu získal při napadání míč Lagron a přihrál Beranovi, který z první placírkou skóroval k tyči. Ve druhé půli po hlavičce Brabce šel sám na brankáře Beran a po kličce završil hattrick. Hosté sice snížili , ale na víc to nestačilo. A to jsme ještě některé šance nedokázali využít. Zasloužené 3 body.

Vlček - Janda ( 70. Šmíd), Vodvářka, Dvorovčík, Peleška - Niebauer, Miklas, Říha, Blaho - Lagron ( 52. Brabec ), Beran ( 79 .  Donnelly )

Střelské Hoštice - Radošovice 7 - 0 ( 4 - 0 )

V 8. minutě to bylo 2 - 0 a nebylo co řešit. Ve druhém poločase jsme se sice dokázali herně zvednout, ale na domácí mladíky jsme neměli šanci.

Vlček - Janda, Vodvářka, Dvorovčík, Šmíd ( 46. Kalous) - Blaho , Šašek, Lagron, Koštíř - Peleška, Beran

Katovice B - Radošovice 3 - 0 ( 2 - 0 )

Na katovickou pouť se domácí tým představil v poměrně silné sestavě. Nedokázali jsme se vůbec dostat do hry a ojedinělé šance jsme neuměli využít.

Vlček - Janda, Vodvářka, Dvorovčík ( 83. Beran), Šmíd - Blaho , Miklas, Lagron, Říha - Peleška, Šašek

Radošovice - Blatná B 1 - 5 ( 0 - 1 )

Hosté se dostali do vedení a byli lepší. Ve druhé půli jsme se však zlepšili a Niebauerem vyrovnali. Hned poté jsme však faulovali ve vápně a opět prohrávali. V závěrečném pokusu o vabank hru jsme pak ještě 3x inkasovalli a konečný výsledek je až moc krutý.

Vlček - Janda, Vodvářka, Dvorovčík, Šmíd - Niebauer, Miklas, Lagron, Houska ( 77.Šašek ) - Peleška (63. Kalous), Beran

Čestice - Radošovice 4 - 2 ( 2 - 2 )

Pozice , kterou jsme si budovali první 4 kola, je jako mávnutím kouzelného proutku pryč. Zápas lze shrnout tak, že zatímco domácí chtěli, tak my jsme si mysleli.....a takto se opravdu přebor hrát nedá. Na tento zápas rychle zapomenout a dojem napravit v dalších zápasech.Branky dali Niebauer a Miklas

Vlček - Janda, Vodvářka, Říha, Kalous (70.Vachuda) - Niebauer, Lagron (80. Šašek), Houska - Beran (55. Brabec), Peleška

Radošovice - Bavorov 1 - 1 ( 0 - 0 )

Tak jsme doma obrali o body další tým z popředí tabulky. Když už to vypadalo na bezbrankový zápas, tak jsme zapomněli na Caltu a ten z ofsajdu skóroval. Když kopali hosté v 83. minutě navíc ještě penaltu, tak to vypadalo s námi všelijak. Skvělej Vlčák v brance si ovšem na Caltovi smlsnul. A pak jsme udeřili. Střelu Pelešky ještě hostující gólman vyrazil, ale na Lagronovu dorážku už neměl nárok. 1-1 !!!!!! A bod jsme uhájili až do konce.

Vlček - Janda, Vodvářka, Dvorovčík (20.Říha), Blaho ( 75.Vachuda) - Niebauer, Miklas, Lagron, Houska - Beran (46.Šašek), Peleška

Doubravice - Radošovice 1 - 2 ( 1 - 1 )

Sice jsme rychle prohrávali po krásném trestném kopu domácích a byli pod velkým tlakem, ale postupně jsme hru vyrovnávali, za čož jsme byli odměněni pěkným vyrovnávacím gólem , v neděli výborným Jandou. V této pasáži jsme byli na hřišti dominantní. A to i přes to , že na domácí mladíky jsme nastoupili v sestavě s hodně čtyřicátníkama. 49,48,44,43,41,40,40....věk některých našich hráčů. A i přes dvojí vynucené střídání pro zranění již v prvním poločase. Ve druhé půlce jsme po akci Pelešky šli do vedení a to jsme i přes závěrečný tlak domácích uhájili. První jarní branky a první body z venka letos vůbec. Respekt.

Vlček - Janda, Vodvářka, Dvorovčík, Šmíd (75. Klarner) - Niebauer, Lagron, Miklas, Houska - Peleška, Beran ( 19. Donnelly - 42. Šašek)

Radošovice - Poříčí 0 - 1 ( 0 - 0 )

Fotbal se hraje na góly a ty my jsme bohužel zapomněli dávat.Byl to pro nás minimálně remízový zápas , ale hosté využili naší asi jedinou chybu v obraně a v 80. minutě dali rozhodující branku. Hráli jsme dobře, ale chybí nám prostě  zakončení. Šance jsme na to měli.

Vlček - Janda, Vodvářka, Říha, Blaho - Niebauer, Kalous, Lagron, Houska - Beran, Peleška ( 76. Šmíd)

Dražejov - Radošovice 3 - 0 ( 1 - 0 )

Bez jediného přáteláku jsme v krásném sobotním odpoledni zahájili jaro v Dražejově. Měli jsme poměrně velké problémy se sestavou, ale nakonec jsme to nějak dali dohromady. První půlka byla oboustraně neurovnaná a domácí šli do vedení po neodpískaném faulu na našeho hráče. Do druhého pločasu jsme nastoupili aktivněji a byli domácím vyrovnaným soupeřem. Po zajímavě zakončeném rohovém kopu domácí zvýšili na 2-0 a v poslední minutě po faulu mimo pokutové území završili domácí výsledek z penalty na 3-0. Ale nemáme se za co stydět. Náš výkon byl velice slušný.

Vlček - Janda , Vodvářka , Dvorovčík , Blaho - Niebauer , Kalous, Lagron, Houska(76 . Šmíd) - Beran (76.Donnelly) , Brabec ( 46.Říha)

CIVA - Radošovice 6 - 2 ( 4 - 1 )

5.vteřina 1-0. 4. minuta 2- 0..a nebylo o co hrát..pak snížení Beranem a jiskřička naděje.Do půlky jsme ještě inkasovali dvakrát. Druhá půlka byla lepší, ale na zvrat v utkání to již nebylo. Náš druhý gól vstřelil Fous. Ještěže je po podzimu...

Vlček - Janda( 46 . Šmíd), Dvorovčík, Vodvářka, Říha - Blaho , Lagron, Šašek , Houska - Beran (60. Donnelly), Peleška

Radošovice - Vodňany B 2 - 2 ( 1 - 0 )

Zápas plný očekávání skončil nakonec asi spravedlivou remízou. Hosté přijeli v nejsilnější podzimní sestavě a bylo to znát. Měli herní převahu, ale i s notnou dávkou štěstí jsme tlaku odolávali. A nakonec jsme jako první udeřili my. Ve 24. minutě se z 20 metrů opřel do míče Beran a poslal míč od tyče do branky 1-0.

Když ve druhé půlce dorazil míč do branky Niebauer a my vedli 2-0 zdálo se , že by mohli všechny body zůstat doma. Hosté však přidali na důrazu a nakonec se jim podařilo vyrovnat. Škoda...výborně řídil zápas rozhodčí Šedivý.

Vlček - Janda, Vodvářka, Dvorovčík, Říha - Blaho, Houska ( 60. Donnelly ), Miklas, Niebauer ( 85. Šolar ) - Beran (50.Peleška) , Lagron ( 75.Šašek)

Cehnice - Radošovice 5 - 0 ( 1 - 0 )

Až příliš krutý výsledek. Potvrdili jsme nárůst formy a domácího favorita jsme dlouho trápili. Čtvrtý a pátý gól padl v poslední dvou minutách. Ale nemáme se za co stydět. Jdeme herně nahoru.

Vlček - Janda ( 81. Šolar ), Vodvářka, Říha, Zíka - Šašek (72. Beran ), Miklas, Dvorovčík, Blaho - Lagron , Donnelly (46. Šmíd)

Radošovice - Malenice 2 - 1 ( 1 - 1 )

Základní sestava s Irem a bojovný výkon celého týmu = 3 body. Hosté sice byli asi drobet lepší , ale po proměněné penaltě Berana jsme vedli 1 - 0 . Po skrumáži hosté ještě do půli vyrovnali. Ve druhém poločasu se hrálo nahoru dolů a po centru Blaha nás poslal do vedení Lagron. Vítězství jsme uhájili až do konce a můžeme slavit zasloužené vítězství. Bojovný výkon slavil úspěch.

Vlček - Janda, Vodvářka, Dvorovčík, Šmíd ( 65. Říha ) - Niebauer, Lagron, Šašek, Blaho - Beran , Donnelly ( 46. Šolar )

Lom - Radošovice 3 - 1 ( 3 - 0 )

Náš tradiční zápas. Rychlá obdržená branka , tentokráte ve 3. minutě, a promrhaný první poločas a nebylo v podstatě o co hrát. Naproti tomu velice slušná druhá půlka. Odražený míč od tyče po trestňáku Berana uklidil do branky Niebauer v 69. minutě a najednou nás bylo plné hřiště. Vnější oblouk po střele Lagrona, spojnice po povedené ráně Blaha a pár nedotažených solidních akcí. Škoda. Vlček ještě chytil vymyšlenou penaltu domácímu brankáři. Čím to, že ty druhé poločasy míváme velice solidní? Že by to souviselo se střídajícími hráči ?...:-)

Vlček - Janda( 46. Niebauer), Lagron(83. Šmíd), Vodvářka, Říha, Zíka - Blaho, Miklas(79. Šašek), Dvorovčík, Houska ( 46.Beran) - Peleška

Radošovice - Stř. Hoštice 0 - 3 ( 0 - 2 )

Zápas by se dal rozdělit na hokejové tři třetiny. První třetinu jsme prospali a laxní hrou darovali soupeři vedení 2-0. Druhá třetina přinesla vyrovnaný fotbal bez šancí. Ve třetí jsme ukázali, že fotbal umíme hrát také a měli jsme jasnou a místy drtivou převahu. Branku jsme však ani z těch nejvyloženějších šancí dát nedokázali a soupeř z jednoho brejku těsně před koncem stanovil konečný výsledek na 0-3.

Vlček - Janda, Vodvářka, Říha, Zíka - Blaho , Miklas , Dvorovčík, Houska (55. Beran) - Peleška (75. Šolar), Lagron

Číčenice - Radošovice 4 - 1 ( 4 - 1 )

7 statečných ...Charles Bronson verboval pistolníky proti padouchovi Calverovi. Steve McQueen, Yul Brynner a další bojovali za práva vesničanů...střih..Fous 47 let, Šáša 48 let, Beran 40 let..bojovali za co nejmírnější ostudu. Do Číčenic jsme odjeli a bojovali co to šlo..Vlčák v brance, Jandys a Šáde na beku, Lagry na stoperu...všichni zaslouží respekt. Vydrželi jsme bojovat celý poločas. Ostatní by se měli nad svým přístupem silně zamyslet. Branku dal po Šaškově perfektní přihrávce Beran. Pochopitelně s číslem 9 na zádech...:-)

Radošovice - Katovice B 3 - 2 ( 1 - 1 )

Magie dresu číslo 9 opět zapůsobila.  S legendárním číslem řádil na hřišti jako za mlada Martin Lagron. 2 góly a navrch jeden Mikiho a ve spojení s bojovným výkonem celého týmu se zrodila další výhra. Respekt.....je třeba na dnešní výkon navázat i v dalších zápasech.

Vlček - Janda, Vodvářka, Říha, Zíka - Blaho, Dvorovčík ( 88. Šašek), Miklas, Houska ( 80. Šolar) - Peleška (60. Brabec), Lagron ( 88. Kubička)

Blatná B - Radošovice 8 - 0 ( 4 - 0 )

8-0 ? Terén na hranici regulérnosti , abnormálně chybující rozhodčí , ...ale hlavně vynikající domácí tým. Asi ten nejlepší, se kterým jsme po návratu do okresu hráli. Když se k tomu přičtou naše stále se opakující tragické chyby....je výsledek na světě. Čestný úspěch jsme sice dát mohli, ale chybí nám na to klid v koncovce a snad i drobátko toho štěstí. No nic. Přijdou další zápasy, kde musíme dokázat, že nejsme za nazdárky.

Vlček - Janda, Dvorovčík, Vodvářka, Říha - Blaho, Lagron, Miklas, Houska ( 70. Kubička ) - Peleška, Šmíd ( 50. Šašek )

Radošovice - Čestice 2 - 2 ( 2 - 1 )

V utkání pravdy jsme do zápasu vstoupili dobře a dostali se v 5. minutě do vedení Lagronem. Měli jsme převahu , ale nedokázali jsme jí využít. Soupeř nás po odraženém míči po rohu potrestal střelou Švihovce 1-1. Platonický tlak jsme do branky nedokázali dotáhnout. Až ve 45. minutě po odraženém míči se z vápna trefil  do šibenice Beran 2-1. Druhá půlka byl velký zmar. Hosté po závaru vyrovnali a to bylo vše. Šancí jsme měli dost, ale efekt...čistá 0..:-(..škoda, ztracenej zápas.

Nárovec- Kubička, Vodvářka, Dvorovčík, Zíka - Janda ( 88. Miklas), Říha, Lagron, Blaho - Beran , Peleška ( 75. Brabec)

Bavorov - Radošovice 5 - 1 ( 2 - 0 )

Branku dal Peleška.

Radošovice - Doubravice 0 - 2 ( 0 - 0 )

V horkém sobotním odpoledni jsme sehráli celkem povedený zápas. Srazili nás individuální chyby a neomluvená neúčast některých hráčů. I přes to nemůžeme být s výsledkem spokojeni...bylo na bod. Hosté byli lepší, ale bez našeho přičinění si žádnou šanci nevytvořili.

Vlček - Janda, Dvorovčík , Vodvářka, Vachuda - Niebauer, Říha, Houska ( 20. Šmíd ), Šolar ( 35. Beran ) - Lagron - Peleška

Poříčí - Radošovice  9 - 1 ( 2 - 0 )

Šup z hrušky dolů na zem....něco tak špatnýho asi naši příznivci ještě neviděli..dle rychlé analýzy je to asi nejhorší porážka za 41 let trvání našeho oddílu.Před příštím zápasem je asi třeba si sednout a všechno si vyříkat. Branku dal Beran

Vlček - Janda, Vodvářka ( 60. Šmíd ), Dvorovčík, Vachuda - Blaho , Lagron , Miklas , Říha ( 46. Zíka) - Peleška , Beran

Radošovice - Dražejov 3 - 2 ( 1 - 1 )

Píše se červen roku 1999 a radošovičtí porážejí v Katovicích béčko nabušené posilami z áčka 1-0. Branku dával po ose Beran, Houska, po sólu Miklas. Nestačilo to a my spadli z okresního přeboru...13.srpen 2016. Dlouhých 17 let a 2 měsíce trvalo , než jsme se vyškrábali zpět do přeboru. Hned na úvod nás čekal silný tým z Dražejova. V sobotním horkém odpoledni, před 135 diváky, s trojicí pamětníků posledního přeborového zápasu, Beran, Houska , Miklas, jsme se pustili do nové výzvy. Nedostavil se hlavní rozhodčí, takže se začalo s mírným zpožděním. Začali jsme velmi nervózně a po nedorozumění obrany s brankářem, jsme po brance Hrčky prohrávali již od 4. minuty 0-1. Gól nás však nakopl a postupně jsme hru začali vyrovnávat. Odměnou nám byla ve 38. minutě vyrovnávací branka Miklase, po fantastické akci Housky ..:-). Druhý poločas pokračoval v duchu toho prvního. Hosté měli platonickou převahu, ale střed hřiště jsme ovládli my a hrozili z rychlých brejků. Po jednom takovém vybojoval Peleška roh a održený míč z vápna pohotově uklidil do branky Janda, který se opět pohyboval, kde teoreticky neměl co dělat..:-)...2-1. Soupeře jsme zaskočili a v 68. minutě jsme po rychlé akci Beran, Blaho a střelec Peleška zvýšili na 3-1. 2 minuty před koncem Hrčka jen snížil na konečných 3-2 a my tak slavíme zaslouženou výhru.

Vlček - Janda, Vodvářka, Dvorovčík, Vachuda (55.Zíka) - Houska ( 65. Niebauer), Miklas, Říha, Blaho - Beran ( 75.Brabec), Peleška ( 85. Šašek)

Radošovice - Osek dorost    7 - 5 ( 5 - 4 )

V nedělním odpoledni se hrál hurá fotbal a podle toho vypadá i výsledek. Naše branky : 2x Chocholatý a Lagron, Peleška, Houska, Beran

Broda - Niebauer, Vodvářka, Dvorovčík, Vachuda - Šašek, Lagron, Chocholatý, Houska - Peleška, Beran . Střídali - Šmíd, Janda, Jeneš

Turnaj Malenice 30.7.

V horkém sobotním odpoledni jsme odehráli 3 velmi kvalitní utkání s těžkými soupeři. V prvním zápase jsme porazili Šumavské Hoštice brankou Pelešky 1-0. Ve druhém jsme odehráli velice solidní utkání s účastníkem 1.B třídy Čkyní a po chybách prohráli 3-0. Hned poté jsme hráli s domácimi Malenicemi a do utkání jsme vstoupili nekoncentrovaně a v 17. minutě prohrávali 3-0. Poté jsme se zlepšili a konečný výsledek byl 0-4.

1.Čkyně

2.Malenice

3.Radošovice

4.Šumavské Hoštice

Na turnaji hráli : Vlček, Janda, Vodvářka, Dvorovčík, Zíka, Říha, Blaho, Niebauer, Lagron, Miklas, Beran, Šmíd, Peleška, Houska, Jeneš, Brabec, Šašek

Radošovice - Volyně B 4 - 0 ( 1 - 0 )

V sobotním horkém odpoledni jsme sehráli první přípravné utkání na novou sezonu. Zápas měl celkem jednoznačný průběh a jen díky nemohoucnosti našich hráčů, jmenovat nebudu, nebylo konečné skóre mnohem vyšší.

Branky: Lagron 2, Peleška, BERAN...:-)

Vlček - Říha, Dvorovčík, Vodvářka, Vachuda - Blaho, Lagron, Miklas, Houska - Šolar, Beran. Střídali : Kubička, Šmíd, Peleška

Radošovice - Strakonice hokejisti    3 - 1 ( 0 - 0)

Sobotní odpoledne patřilo přátelskému utkání s hokejisty Strakonic. Zápas se odehrál ve velmi přátelském duchu, ale i ve vysokém nasazení. V prvním poločase neproměnily oba týmy po penaltě. Do druhé půle nastoupila radošovická legenda s číslem 9 na zádech a pak teprve začaly padat góly. Nejdříve 2 přesné nahrávky a v poslední minutě i proměněná penalta.  :-)

Za nás branky : Brabec , Kubička, BERAN z penalty

Vlček - Kubička, Dvorovčík, Říha, Brabec - Janda , Lagron, Miklas, Novotný - Peleška , Šolar - Střídali : Šmíd, Blaho, Beran