Sezona 2013 - 2014

Konečná tabulka
1. Junior Str.             16 13 2 1 91:13      41
2. Radošovice           16 12 3 1 50:23      39
3. Předslavice           16 7 4 5 45:42        25
4. Pracejovice           16 7 3 6 49:39        24
5. Mnichov                16 6 5 5 34:38        23
6. Volyně B               16 5 3 8 30:37        18
7. Doubrav. B             16 4 4 8 37:48       16
8. Nišovice               16 2 2 12 23:72        8
9. Cehnice B            16 1 4 11 19:66        7


 

Radošovice - Cehnice B     9 - 0 ( 4 - 0 )

Poslední zápas letošní sezóny byl jednoznačnou záležitostí. Hosté hráli v 9 a patří jim uznání, že zápas odehráli celý. Kýžená desítka sice nepadla, ale i tak je to největší vítězství za mnoho a mnoho let.

Branky: Beran 3, Lagron, Blaho, Říha, Koštíř, Šmíd, Šašek

Kešner - Jeneš, Ťuka, Boublík, Šmíd - Zíka, Blaho, Říha, Janda - Beran, Koštíř..střídali: Lagron, Šašek,

 

Předslavice - Radošovice 2 - 4 ( 2 - 2 )

V horkém sobotním odpoledni jsme na neoblíbeném hřišti uválčili všechny tři body. Ale cesta k nim nebyla jednoduchá. Domácí se po naší chybě v obraně ujali vedení 1-0. Ve 20. minutě jsme srovnali po rohu a hlavičce Berana. Za dalších 5 minut jsme šli brankou Šmída do vedení 2-1. Po další naší chybě domácí srovnali na 2-2. Následovali šance na obou stranách. Ve druhém poločasu tempo hry opadlo. Domácí trefili dvakrát břevno. Po sólu Housky a dorážce Lagrona jsme se ujali vedení 4-2 a to jsme již v klidu udrželi až do konce...Sudí Káník.

Kešner - Jeneš ( 46. Brabec), Ťuka, Boublík, Vachuda - Janda, Říha, Lagron, Blaho - Beran ( 30. Koštíř - 75. Šašek ), Šmíd ( 46. Houska)

Tak jsme druhý no a cooooooo......................

Radošovice - Pracejovice 4 - 2 ( 1 - 2 )

Po vytrvalých deštích se vyjasnilo a v sobotním odpoledním krásném počasí se musel fanouškům zápas líbit. Nechyběly mu góly, napětí i pár humorných chvilek by se našlo...Sice jsme jako tradičně prohrávali, ale dokázali jsme bojovností zápas obrátit..Odměnou je nám jisté druhé místo v tabulce a postup...Naše branky stříleli Lagron 2x, Jeneš, Beran. Pískal Poklop.

Kešner - Říha, Ťuka, Boublík ( 46. Zíka) , Vachuda - Janda, Lagron ( 85. Šašek ), Miklas ( 75. Šmíd ), Blaho - Houska, Beran ( 65. Niebauer - 66. Jeneš )

Volyně B - Radošovice 0 - 1 ( 0 - 1 )

V nedělním horkém odpoledni jsme odehráli na perfektně připraveném hřišti souboj s volyňským béčkem. Po většinu zápasu jsme měli převahu, ale dokázali jsme jí zužitkovat pouze jednou. Ve 30.minutě po perfektní přihrávce Fouse ( Helesoba...Houska..) přeloboval brankáře Martin Blaho. Další šance a náznaky šancí zůstaly nevyužity a do posledního hvizdu rozhodčího Balouna jsme škádlili nervy trenéra a našich fanoušků....:-)

Kešner - Janda, Jeneš, Boublík, Vachuda - Blaho ( 85. Uhlíř), Říha, Lagron, Zíka ( 46. Brabec) - Houska (70. Šašek), Koštíř ( 46.Beran)

Strakonice - Radošovice 5 - 2 ( 3 - 1)

Před pěknou diváckou kulisou se odehrál souboj o první místo. Domácí byli po celý zápas lepší a zaslouženě si vybojovali tři body. Byli rychlejší,důraznější,přesnější a koncentrovanější. Naše branky vstřelili Houska po úspěšném brejku a Boublík po krásně trefeném trestném kopu.

Kešner - Janda, Ťuka, Boublík ( 80. Jeneš), Vachuda - Niebauer ( 30. Brabec), Říha, Blaho, Zíka - Houska, Koštíř (46. Beran)

 

Radošovice - Nišovice 6 - 0 ( 4 - 0 )

Soupeř přijel jen s devíti hráči, ale zaslouží uznání, že odehrál celé utkání. Na zápasu jinak není celkem co hodnotit. Hosty od většího přídělu uchránil výborný gólman a naše střelecká nemohoucnost. A protože Junior v Pracejovicích jen remizoval 1 - 1  ujali jsme se alespoň na týden vedení v tabulce o dva body.

Branky: Lagron 2 , Říha z penalty, Koštíř, ŠMÍD !!!, Beran

Kešner - Janda, Ťuka, Boublík, Jeneš ( 46.Vachuda)  - Blaho ( 70. Honzák), Lagron, Říha, Zíka ( 46. Šmíd ) - Koštíř ( 46. Niebauer ), Houska ( 65. Beran)

Doubravice B - Radošovice 1 - 3 ( 0 - 1 )

V nedělním deštivém odpoledni jsme absolovali první jarní venkovní utkání. Měli jsme drobné problémy se sestavou. Začali jsme se zabezpečnou obranou a hráli na rychlé brejky. Po jednom z nich , jsme se ve 25.minutě ujali vedení, když mladý , talentovaný, nadějný hráč M.Houska ( Helesob) využil své rychlosti, přesprintoval obranu soupeře a chladnokrevně zakončil jesličkami brankáři. Zbytek poločasu jsme po chybách v obraně trnuli hrůzou, jestli domácí nevyrovnají...Druhá půlka přinesla šance na obou stranách, ale ani jeden z týmů je nedokázal využít. V čase 71,25 přišel na hřiště místo Koštíře střídající  Beran a v čase 72,10 využil přesný centr Jandy a pohotově uklidil míč levačkou do branky. V 81.minutě ještě využil Lagron šanci a důrazem ve vápně zvýšil na 0 - 3. Po chybě v naší obraně domácí již jen v 91.minutě snížili na 1 - 3.Sudí Skolek.

Kešner - Janda, Ťuka, Boublík, Jeneš - Blaho, Lagron, Říha, Zíka ( 80.Šašek) - Houska, Koštíř ( 72.Beran)

 

Radošovice - Mnichov 0 - 0

Při vší úctě k soupeři, nikdo slabší k nám už asi nepřijede....Při vší úctě k našim hráčům, nebudu psát ani sestavu...Sudí Hodánek.

Radošovice - Balvani  1 - 1 ( 1 - 1 )

Další přátelské utkání mělo všechny znaky přípravy. Nesehranost, nepřesnost. O výsledku utkání bylo rozhodnuto již v prvním poločasu. Hosté se v 15. minutě ujali vedení po rohu a našem nedorozumění v obraně. Ve 25.minutě naopak po nedorozumění v hostující obraně srovnal Honzák. První poločas již pak žádný pohledný fotbal nepřinesl. Druhá půlka byla z naší strany již lepší. Měli jsme míč více na kopačkách a kontrolovali hru, ale žádnou vyloženou příležitost si nevypracovali. Hosté hrozili z brejků a jejich 2 nebezpečné střely perfektně vyrazil Kešner. Konečná remíze je spravedlivá.

Kešner - Janda, Ťuka, Jeneš, Vachuda - Houska, Blaho, Boublík, Zíka - Peleška, Honzák. Střídali: Koštíř, Šmíd, Uhlíř, Říha,

Radošovice - Volyně  1 - 3 ( 0 - 3 )

První letošní přátelák s dorostem Volyně byl výraz bídy a utrpení. Něco tak strašnýho jako byl první poločas, už dlouho v Radošovicích nebylo vidět. Ve druhé půli jsme sice soupeře jasně přehráli a Říhou snížili, ale to bylo vše. Zahodili jsme asi 8 tutovek, trefili Beranem tyč, ale dát další branky už se nám nepodařilo. Trenér vykouřil krabičku cigaret a rozšlapal další čepici.

Kešner- Janda, Ťuka, Říha, Jeneš - Šašek, Blaho, Lagron, Zíka - Peleška, Honzák.  Střídali : Beran, Uhlíř, Boublík, Šmíd, Nárovec

Cehnice B(A) - Radošovice 3-4 (1-1)

V posledním podzimním zápasu jsme v Cehnicích narazili na soupeře, který se proti nám sešel v těžko uvěřitelné sestavě(no ona to zas tak neuvěřitelná sestava nebyla, protože se leccos profláklo již dopředu)..Áčko proti nám vyrukovalo zbystra a postupně nás přehrávali...Nicméně jsme se ujali po rychlém brejku  a po střele Jirky Chocholatýho vedení 1-0. Tentýž hráč mohl po pár minutách potvrdit naše vedení do prázdné branky, ale asi měl strach aby za dva góly nemusel něco platit do pokladny(manželka ho prostě drží zkrátka....), tak radši nedal...Po drobném zaváhání ,domácí ještě do poločasu bohužel vyrovnali na 1-1. Druhý poločas a druhá minuta a domácí se po další naší chybě ujímají vedení 2-1. V poločasu jsme Jirkovi Ch. vysvětlili, že klidně dva góly dát může, že to není zas tak drahý, tak ho prostě dal, 2-2. Následuje další naše chyba a domácí vedou 3-2. Na hřiště přišel vyjímečně střízlivý a nezhulený Roman Niebauer a po brejku a dorážce dal dva góly a otočil vývoj zápasu na naší stranu..Je to jeho první dvougólový zápas za Radošovice, za ty leta co u nás hraje...Tudíž to bude drahý...Těsnou výhru jsme udrželi až do závěrečného hvizdu výborného sudího Balouna.

Kuriozitou zápasu bylo, že naše kapitánská páska změnila několikrát majitele. Lagron, Houska, Beran a Chocholatý, jenž más smůlu a jakožto nový majitel pásky bude muset dát něco do placu......................Těch pár zápasů u nás se mu prostě finančně moc nevyplatilo.............

Kešner - Janda, Ťuka, Boublík, Peleška - Zíka, Lagron (30. Blaho), Říha( 60. Šmíd), Houska( 55.Niebauer) - Beran (80.Koštíř), Chocholatý

Tak jsme druhý no a cóó...

Radošovice - Předslavice 4 - 4 (1 - 3)

Totálně nepovedený domácí zápas. Naše nejhorší podzimní utkání. S neoblíbeným soupeřem jsme sice po dorážce Berana rychle vedli 1:0, ale poté jsme kupili chybu na chybu a dovolili soupeři otočit na 1:3. Po přestávkové bouři v kabině jsme se do soupeře pustili a po střele Lagrona a nádherné hlavičce Berana dokázali srovnat. Pak však začal úřadovat rozhodčí Hollman, který všem ukázal jak má vypadat správnej zářez. Přestal pískat hostující fauly a i přes krvavé zranění našeho brankáře, který zůstal po trefě kolenem do hlavy od hostujícího hráče,ležet bezvládně na zemi, nechal zcela ,,nepochopitelně´´ pokračovat ve hře a hosté asi po 20- ti vteřinách vstřelili branku. Po ošetření Kešnera se pokračovalo  dál a 10 minut před koncem se nám podařilo Chocholatým vyrovnat. Pak už jenom následovalo po červené kartě na každé straně ( Miklas). V rámci hesla : Dneska nevyhrajete! dokončil své veledílo Hollman odpískáním konce zápasu již v 84.minutě!!! To pro případ, aby jsme náhodou ještě nestihli dát branku. Hráli jsme špatně, ale tohle.......

Kešner - Janda, Ťuka, Lagron, Vachuda - Zíka, Miklas, Houska, Blaho ( 46.Říha) - Peleška (35.Chocholatý), Beran (75. Koštíř)

Pořád jsme první no a cóó....

Pracejovice - Radošovice  2 - 3 (2 - 1)

V nezvyklém poobědovém čase jsme jeli obhajovat první místo na horkou půdu do Pracejovic. V prvních 15-ti minutách jsme byli lepším týmem a zaslouženě se dostali do vedení dorážkou Miklase. Poté jsme pak naprosto nepochopitelně přestali hrát a domácí nás přehrávali ve všech směrech. Po dalekonosné střele M.Káníka srovnali a po tečované střele P.Káníka se dostali do zaslouženého vedení. Několik dalších šancí ještě nevyužili a poločas 2-1 pro domácí byl pro nás ještě hodně milosrdný. Do druhé půle jsme však vyběhli koncentrovanější a disciplinovanější. U domácí zlobil jen Patrik Káník. V našem týmu byl jako vždy nejlepší hráč s číslem 9 ! Na jednozápasovou zápůjčku byl svěřen M.Lagroňovi, který vědom si toho co má na zádech za číslo, střílel branky jako za mlada. Nejprve po rohu hlavou srovnal a poté technickou střelou z vápna dokonal zápasový obrat. I přes místy brutální hru domácích (M.Káník) jsme výhru udrželi až do konce. Řídil Mondek.

Kešner - Vachuda, Ťuka, Boublík, Zíka - Niebauer (60.Šmíd), Lagron, Miklas, Blaho - Chocholatý (88. Kuneš), Peleška( 40.Beran)

 

 

Furt jsme první, no a cóóó...

Radošovice - Volyně B    1 - 0 (0 - 0)

Náš nejhorší podzimní výkon. Proti soupeři, který hrál v 10 jsme předvedli velmi špatný výkon. Když už jsme si nějakou gólovou šanci vytvořili, tak jsme ji trestuhodně zahodili. V tom vynikal zejména Beran, kterému zřejmě někdo zakázal dát v sobotu branku. Nicméně ve chvilkovém záblesku nahrál ve vápně Lagronovi a ten vstřelil jedinou branku zápasu. Až do konce jsme se strachovali o výhru. Řídil Jarda Rynda.

Kešner - Janda (60.Koštíř), Ťuka, Boublík, Vachuda - Niebauer (46. Chocholatý), Miklas, Lagron, Houska - Peleška, Beran (88.Kristin)

Tak jsme první , no a cóóó....

Radošovice - Strakonice  3 - 0 (0 - 0)

Naším dalším soupeřem byl nově vzniklý tým Junior Strakonice, který se nijak netají postupovými ambicemi. Před pěknou diváckou návštěvou se hrál oboustraně rychlý a bojovný fotbal. V prvním poločasu se oba týmy dostávali do šancí sporadicky. Tu naší největší neproměnil Fous. Hostujícího Máru naopak dvakrát perfektně vychytal, v sobotu vynikající Adam Kešner. Ve druhém dějství jsme soupeře po 10 minutách zaskočili rychle rozehraným autem. Míč putoval po trase Beran, Miklas až Martinu Blahovi, který zkušeně přehodil brankáře hostí. 1:0 !! Strakoničtí poté vytáhli hru a obrovskou šanci Máry a střelu Šípa musel hasit perfektními zákroky Kešner. V 70. minutě se po akci u levé lajny, po narážečce Niebauera s Jandou, dostal míč k Beranovi, který zatáhl balon do vápna a přesnou zpětnou přihrávkou našel volného Miklase a ten s lehkou tečí brankáře poslal míč od tyče do brány. 2:0 !!! Hosté vrhli vše do útoku, ale díky disciplinovanosti celého týmu jsme skvěle bránili a hrozili brejky. Po jednom z nich střídající Koštíř krásnou střelou ze 30-ti metrů pečetil skóre. 3:0 !! Tento stav vydržel až do závěrečného hvizdu výborného Skolka.

Za sobotní výkon zaslouží pochvalu celý tým, protože bojoval, dřel, chtěl vyhrát a dokonale plnil taktický plán od trenéra Pudila !!!

Kešner - Janda, Ťuka, Boublík, Vachuda - Niebauer, Miklas, Lagron, Houska ( 55. Blaho) - Beran ( 80. Koštíř), Peleška ( 85. Šmíd)

Nišovice - Radošovice  1 - 2 ( 0 - 0 )

Na neoblíbeném hřišti jsme měli potíže se sestavou. Přesto jsme měli po většinu zápasu převahu, ale obrovské množství šancí jsme bohužel nedokázali proměnit. Ve druhém poločasu jsme začali pěkně zostra a hned ve 47. minutě jsme se ujali po utěšené střele Lagrona, která se odrazila od tyčky , vedení. Z dalších šancí se ujala střela Berana, kterou dorazil do branky svým premierovým gólem v dresu Radošovic Martin Zíka. Domácí si v závěru vytvořili tlak a dokázali snížit, ale vítězství jsme si již ohlídali. Stínem utkání jsou zranění Říhy a Honzáka.

Řídil Zábranský.

Kešner - Janda, Ťuka, Říha ( 60. Šmíd), Vachuda - Niebauer, Lagron, Houska, Zíka - Beran ( 88. Koštíř), Honzák ( 41.Kristin)

Radošovice - Doubravice A 1 - 5 ( 0 - 4 )

Ve 2.kole poháru k nám zavítal celek z okresního přeboru. Již od prvních minut byl znát kvalitativní rozdíl. Hosté byli důraznější, rychlejší , kombinačnější a na rozdíl od nás nedělali chyby v obraně. Těch jsme my udělali neúrekom a hosté nás za ně 4x potrestali. Do druhého poločasu jsme udělali několik změn v sestavě, zpřesnili a zrychlili hru a rázemjsme byli vítězům vyrovnaným soupeřem. Náš čestný úspěch zaznamenal hlavou Beran. Řídil Krejčík.

Kešner - Janda, Ťuka, Kuneš ( 46.Kristin), Šmíd ( 46. Blaho) - Niebauer ( 60.Koštíř), Miklas, Houska, Říha - Honzák (46. Beran), Peleška

Radošovice - Doubravice B  2 - 1 ( 0 - 1)

První podzimní domácí zápas byl malinkým lehtáním nervů našich fanoušků. Do utkání jsme nevstoupili špatně a měli i dvě příležitosti, které jsme však neproměnili. Hosté potom málem trestali. Po faulu kopali penaltu , ale výborný Kešner si s ní , i s následnou dorážkou skvěle poradil. Za chvíli trefil hlavou tyčku vlastní branky Říha, míč se naštěstí od ní odrazil k brankáři. Za okamžik však hosté využili naší další chybu v obraně a dostali se do vedení. Do druhé půlky jsme nastoupili koncentrovanější a začali soupeře konečně přehrávat. Naší aktivitu jsme dokázali zužitkovat i gólově. Dvakrát se prosadil Beran. Další šance zůstali nevyužité a výhru jsme se štěstím udrželi až do konce. Výborně řídil Baloun.

Sestava : Kešner - Vachuda, Ťuka, Boublík (60. Šmíd), Říha - Janda, Miklas, Lagron, Zíka (46. Honzák) - Beran ( 80. Kristin), Peleška ( 85. Niebauer)

Mnichov - Radošovice 2 - 2 (0 - 2)

První mistrovský zápas nového ročníku jsme odehráli na horké půdě v Mnichově. V prvním poločasu jsme se dostali do vedení po krásné přihrávce Říhy na Pelešku, který se na vápně šikovně uvolnil, jeho střelu brankář sice vyrazil, ale pouze do vlastního spoluhráče a od něho putoval míč do branky. Hra byla vyrovnaná a po rychlém výpadu a následném faulu na Honzáka jsme kopali penaltu, kterou proměnil Miklas. Ve druhé půlce jsme i vinou vynucených střídání přestali hrát, začali nakopávat míče a i přes dvě šance, které jsme bohužel neproměnili ,se podařilo domácím dvakrát skórovat a dotáhnout zápas do asi zasloužené remízy. Řídil Káník

Sestava : Kešner - Říha, Ťuka, Kuneš, Vachuda ( 55.Šmíd) - Zíka ( 75.Koštíř), Miklas, Boublík ( 65.Šašek), Janda - Honzák (46.Beran), Peleška

Radošovice - Číčenice  5 - 1

1.kolo českého poháru nás zastihlo ve skvělé formě. I přes drobné problémy se sestavou jsme odehráli velice solidní utkání. Soupeř přijel v posílené sestavě a pár úvodních minut měl mírně navrch, ale poté jsme zpřesnili hru po zemi a převzali iniciativu. Do vedení nás dostala přesná dorážka Honzáka. Tentýž hráč vybojoval o pár minut důrazným napadáním penaltu, kterou s přehledem proměnil Beran. Hráli jsme velmi dobře a poločas vyhráli 2 -0. I ve druhé půlce jsme byli lepším týmem. Po malém nedorozumění po rohu hosté sice snížili, ale poté byla hra již plně v naší moci a soupeři jsme místama nepůjčili míč. Zaslouženě jsme postupně navyšovali vedení a po dvou gólech výborného Miklase a jedné Housky ( Fouse) jsme zápas zcela ovládli. Několik dalších šancí jsme nevyužili a zejména šance pana učitele Drchlíka ( Jarda Kuna) v poslední minutě volala po gólu. Výborně řídil Maroušek.

Nastoupili jsme v této sestavě: Kešner - Janda, Ťuka, Kuneš, Říha - Kristin (80.Šmíd), Houska, Miklas, Blaho - Honzák ( 65.Boublík), Beran ( 75. Nárovec)

V dalším kole Českého poháru se utkáme 11.9 na domácím hřišti s týmem Doubravice.

Radošovice - Hoslovice 1 - 4

Poslední přátelák před sezonou byl značně nevydařený. Měli jsme velké problémy se sestavou a náš věkový průměr byl 36,1 let ! Utkání nemá cenu moc rozebírat. Nastoupili jsme v této sestavě : Kešner - Vachuda, Ťuka, Kuneš, Šmíd - Jeneš, Lagron, Beran, Janda - Nárovec, Houska V. Do druhého poločasu střídal Šulu Koštíř. Jedinou branku vstřelil záskok ze Sousedovic Jeneš. Čímž pádem s ním nebylo v hospodě k vydržení...

Radošovice - Čestice 35+

Utkání mělo vyloženě tréninkové a přátelské účely a skončilo naší výhrou 7 - 5.

Radošovice - Balvani  3 - 4

Máme za sebou první letošní přátelák. Do zápasu vyběhly všechny nové posily a na prvním poločasu, který jsme prohráli 0 - 3  byla hodně znát nesehranost. Do druhé půlky již nový trenér Honza Pudil udělal pár změn a na hře to bylo okamžitě znát. Jistější obrana a lepší rozehrávka málem utkání zremizovala. Naše branky vstřelil střídající Beran 2 a Miklas, ten ještě nedal penaltu. Za hosty dával branky Boukalík 3 a Bernad.

Sestava: Kešner - Zíka, Ťuka, Lagron, Vachuda - Říha, Boublík, Janda - Peleška, Blaho, Honzák. Střídali Beran, Miklas, Šmíd .